Başkan Yeşilbaş, Tekrar Güven Tazeledi

Erzincan’ın Üzümlü ilçesinde Esnaf Sanatkarlar ve Şoförler Odası 5. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda tekrar başkan seçilen Muhammet İhsan Yeşilbaş güven tazeledi.

CİMİN HABER – Üzümlü Esnaf Sanatkarlar ve Şoförler Odası 5. Olağan Genel Kurul Toplantısı, Üzümlü Öğretmenevinde düzenlendi.

Kurula; Altınbaşak Belediye Başkanı Haydar Polat, Erzincan Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Bedir Limon, Erzincan Organize Sanayi Bölge Müdürü Resul Yeşilbaş, Kahveciler Odası Başkanı Ali Babacan, Bakkallar Odası Başkanı Namık Polater, Berberler Odası Başkanı Hakan Sudaş, Marangozlar Odası Başkanı Mehmet Yıldız, Demirciler Odası Başkanı Mustafa Papuççu, Lokantacılar Odası Başkanı Erkan Telçeken, Tercan Ziraat Odası Başkanı Hasan Akdağ, Tercan Esnaf Odası Başkanı Nizamettin Çakar, Çayırlı Ziraat Odası Başkanı Cihangir Polat, Elektrikçiler Oda Başkan Adayı Mahmut Kolat, muhtarlar, muhtarlar ve üyeler katıldı.

Mevcut başkan Muhammet İhsan Yeşilbaş’ın tek başına girdiği kurul yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

Divan seçilmesiyle başlanılan kurul saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam etti.

Oda faaliyetleri ile ilgili raporlar okunup ibra edilmesinin ardından toplantıda oylamaya geçildi.

Oylamada 189 üyenin 92 oy kullandı. Oyların tamamını alan M. İhsan Yeşilbaş ve ekibi aldı.

Bu sonuçla birlikte M. İhsan Yeşilbaş, 5. defa Üzümlü Esnaf Sanatkarlar ve Şoförler Odası Başkanlığına seçilerek güven tazeledi.

Seçimin ardından konuşan Yeşilbaş, kendisi ve ekibine gösterilen güvenden dolayı teşekkür ederek, “Yönetimdeki arkadaşlarımızla birlikte ilçemizde daha kaliteli hizmetler yapmaya devam edeceğiz. Esnaflarımız, şoförlerimiz hizmetlerin en iyisine layık. Bizde 4 dönemdir bu hizmeti vermeye çalışıyoruz ve bugün bu göreve 5’nci defa getirilerek hizmetlerimize devam edeceğiz.” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir